Ücretsiz Kargo 10 adet çok 1.5 mm Çelik Boru 1M Fiber Uzunluğu 1x8 Mini SC/UPC Fiber Optik PLC Splitter/

Ücretsiz Kargo 10 adet çok 1.5 mm Çelik Boru 1M Fiber Uzunluğu 1x8 Mini SC/UPC Fiber Optik PLC Splitter/

SKU: p1770

Durum : Yeni ürün

₺751.37

Ücretsiz Kargo 10 adet çok 1.5 mm Çelik Boru 1M Fiber Uzunluğu 1x8 Mini SC/UPC Fiber Optik PLC Splitter/

Özellikleri

*Mükemmel Mekanik,Küçük Boyutu

*Yüksek Güvenilirlik

*Düşük ekleme Kaybı ve düşük Kutuplaşma Bağımlı kaybı

*Yüksek kanal sayıları

*Mükemmel Çevresel Kararlılık ve Yaygın olarak Kullanılan

Uygulamalar

(GPON/BPON/OPTİK) *FTTx Dağıtımları

*Kablo TV (Kablo TV)

*Yerel alan ağları (LAN)

*Test ekipmanları

*Pasif optik ağlar(PON)

(Tekdüzelik) 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2(İşletim Wavelenth) 64 ×1260 için 1650 P Düzeyi Ekleme Kaybı 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 S 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 Seviye Ekleme Kaybı 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 Kanal Sayısı) (konnektör ile) 1 1xN özellikleri 1.8 2 (PDL) (geri Dönüş Kaybı) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 55 lif (Tip) 55 fazlası (Yönelme) fazla (Çalışma Sıcaklığı) ITU G657A (Pigtail uzunluk) -40-85 m 1m veya 1.5 veya özelleştirilmiş

Sipariş Bilgileri

PLC Port Türü Kablo Türü Uzunluk Fiber Konnektör Tipi Paket Tarzı

PLC Splitter

1*4

1*8

16 1*

1*32

1*64

32 2*

Diğerleri Belirtin

0.25 mm Çıplak fiber

Şerit Lif

Dışarı 0,9 mm Gevşek Tüp ile Fan-

2.0 mm Kablo

3.0 mm Kablo

1 metre

2 metre

3 metre

Diğerleri belirtin

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Diğerleri Belirtin

Paslanmaz çelik kol

Plastik Modülü

19 BİRİM Rafa Monte

Diğerleri Belirtin

ÖDEME

1. Emanet, en iyi şekilde doğrudan online ödeme Western Union ve T/T ile ödeme kabul edemeyiz,kendinizi seçebilirsiniz. Eğer diğer ödeme koşulları kullanmak istiyorsanız, lütfen siparişten önce bize bildirin.

2. Tam ödeme 7 GÜN içinde sipariş sonra yapılmalıdır, ya da sırasını geçersiz veya sistem tarafından iptal edilecektir.

3. Alıcı bilgileri doldururken kişi gibi tüm detaylı bilgileri, adresi, Posta Kodu ve telefon numarası tamamladınız emin olun.

GÖNDERİ

1. Tam ödeme onaylandıktan sonra 5 iş günü içinde mal göndereceğiz.

2. Aşağıdaki gibi uluslararası nakliye hizmetleri sağlayabiliriz:

Çin Post Air Mail, Hong Kong Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Varsayılan yol, Çin sonrası hava posta ve HK sonrası hava posta ile.

3. Alıcı insurrance, böyle bir kaza, gecikme ya da diğer konularda olduğu gibi servis nakliye kaynaklanan sorunlar ve hasarlardan sorumludur. Ayrıca, herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değiliz, bu suçlamaları madde fiyat ve nakliye maliyeti dahil değildir.

GARANTİ VE GARANTİ

1. Tüm mal muayene ve sevkiyat öncesi test edilir. eğer mallar ile tatmin değilseniz, 7 GÜN içinde öğeleri alabilirsiniz ve 24 saat içinde öğeleri aldıktan sonra bizimle irtibata geçiniz.

2. Nakliye ve taşıma ücreti iade edilmez ve müşteriye geri dönen ve reshipping tüm ücretler için sorumlu olmalıdır.

3. Tüm iade öğeler orijinal koşullarında, kutusu ve aksesuarları dahil olmalıdır. İnsan kusurları garanti edilmez, böyle kırık, çizik ve benzeri gibi.

4. Geri gönderdiğinizde herhangi bir öğe için, EMS veya yerel yazınızı lütfen

Geri bildirim

1. Alıcının erken onay çok öğeleri aldıktan sonra takdir edilecektir.

2. Görüşleriniz bizim iş geliştirme çok önemli olduğundan, biz içtenlikle ürün ve hizmetimizden memnun kaldıysanız bizim için olumlu geribildirim terk etmeye davet ediyoruz. Son derece hayati önemi sadece 1 dakika sürecek, ancak bu 1 dakika bizim için vardır.

3. Herhangi bir olumsuz ya da tarafsız geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz. Seninle herhangi bir sorunları çözmek için çalışacağız.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: fiber optik splitter, optik splitter, fiber optik splitter, Ucuz fiber optik splitter, Yüksek Kaliteli optik splitter, Çin fiber optik splitter Tedarikçiler.

  • Lif Çapı: 0,9 mm
  • Marka Adı: TRENSBATTER
  • Geri Dönüş Kaybı: 55dBm daha
  • Çalışma sıcaklığı: 85 -40~
  • Çalışma Dalga Boyu : 1260nm-1650nm
  • Madde: 1*8 PLC Splitter
  • Ekleme Kaybı: 10.5 special
  • Yönelme: 55dBm daha
  • Model Numarası: HY-PLC
  • Bağlayıcı: SC/UPC
  • Lif Uzunluğu: 1m

554 Stokta var

İlgili ürünler

430 K 470K 510K 560K 620K 100pcs 1/4 W 5% Karbon Film Direnç ohm

430 K 470K 510K 560K 620K 100pcs 1/4 W 5% Karbon Film Direnç ohm

Bizim Dükkan hoş geldiniz! 430 K 470K 510K 560K 620K 100pcs 1/4 W 5% Karbon Film Direnç ohm Özellikler: Güç:1/4 W Kondansatör Aralığı : 430KΩ~620KΩ Kondansatör Toleransı: ±%5. Kondansatör boyutu :L*W/8*2mm/0.31*0.07 Özellikleri: Dayanıklı ve kolay yüklemek için Çok kullanışlı ve pratik, Yüksek hassasiyet ve kararlılık Çok popüler arasında elektronik

₺6.70

100pcs çapı 40cm Altın Yuvarlak Organze Çanta takı ambalaj torbaları İpli Düğün/hediye/gıda/şeker/Noel İplik çanta

100pcs çapı 40cm Altın Yuvarlak Organze Çanta takı ambalaj torbaları İpli Düğün/hediye/gıda/şeker/Noel İplik çanta

Organze çanta Yuvarlak Organze Çanta Diğer çanta buraya Tıklayın boyutu: , , , ,, , Sıcak ipuçları: Ölçüm boyutları manuel ve farklı test yöntemleri yüzünden hatalar 0.5-1cm olabilir. Çekim ışık ve farklı renk görüntüleme ve diğer konularda mal ve malzeme resmini belirli bir renk var, her türlü hakim olabilir, çünkü resimler ve bilgiler sadece
₺109.02

₺103.57

Yeni Moda Kadın Düğün Kadınlar CZ Kristal Takı Beyaz Altın alyans Söz Yüzükleri Açtı Markaları

Yeni Moda Kadın Düğün Kadınlar CZ Kristal Takı Beyaz Altın alyans Söz Yüzükleri Açtı Markaları

ADEDİ 1 adet Boyutu 6#/7#/8#/9#, Genişlik:11 Ağırlık 5.0 g Paket çoklu torbada iç, kabarcık çanta orta, dışında standart ihracat karton Ödeme vadeli Kredi Kartı,Western Union,TT,LC,Alibaba ve escow Nakliye yolu Chinapost/epacket/DHL/UPS/Fedex/TNT/EMS Teslim süresi İçinde 3-5days sonra ödeme teyit eden Açıklama Karışık sipariş ve örnek sipariş kabul edilir
₺44.05

₺39.63

20Pcs/Karışık Renk Rulo Çizgi Teyp Hattı DİY Tırnak Sanat İpuçları güzellik Dekorasyon Sticker Tırnak Bakımı Sanatı Aksesuarları ayarlayın

20Pcs/Karışık Renk Rulo Çizgi Teyp Hattı DİY Tırnak Sanat İpuçları güzellik Dekorasyon Sticker Tırnak Bakımı Sanatı Aksesuarları ayarlayın

Özellikler: % 100 Marka Yeni. çizgi bantların toplam 10 rulo Kendinden yapışkanlı, hiçbir yapıştırıcı gerekli, kullanımı temiz ve kolaylık Kendi tırnak sanat tasarım için kullanılabilir , tırnak desenleri, vurgulamak, vb. Özellikler: Renk: rastgele Net ağırlık:12 g Ambalaj İçeriği: Teyp
₺13.41

₺10.75

Ücretsiz Kargo Bowknots Fondan Kek Silikon Kalıp Şeker hamuru Şeker Sanat Araçları Dekorasyon 3D Çikolata Kalıp Pasta

Ücretsiz Kargo Bowknots Fondan Kek Silikon Kalıp Şeker hamuru Şeker Sanat Araçları Dekorasyon 3D Çikolata Kalıp Pasta

Malzeme: gıda sınıfı Silikon 1cm boyutu: 7*7* Ağırlık: 42g Renk: Pembe
₺35.95

₺20.85

-00 X2 Cep Telefonu Nokia X2 İçin Repalcement hoparlör-00, C2-03 X1 X1

-00 X2 Cep Telefonu Nokia X2 İçin Repalcement hoparlör-00, C2-03 X1 X1

00 X2 Cep telefonu Açıklama %100 yepyeni ve asla Tek-03 X1 X1-00 X2 Cep telefonu ,Her öğe dikkatle her öğe paketi biz bunu yapıyoruz ve yukarıdaki iki satın alırsanız ya da iyi durumunun bunları yapmadan önce test edilecek diğer modelleri için uygun değil Nokia X2-00 C2 için flex kablo yüksek kalite kullanılan , büyük bir indirim olacak Nokia X2 İçin Repalcement hoparlör-00,

₺11.05